1 feederowe GPO 2024 - Losowanie sektorów

Rozlosowane sektory

Proszę o zapoznaniem się z mapą rozmieszczenia sektorów.

Komunikat nr 1

Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach zaprasza w dniu 14 kwietnia 2023 r. członków Okręgu PZW w Katowicach na pierwsze w sezonie 2024 zawody z cyklu GP Okręgu w dyscyplinie feederowej.

Zawody zostaną rozegrane na Zb. Paprocany w Tychach.

Zbiórka o godz. 645

Miejsce zbiórki zawodników na łące nad jeziorem (ok 150 m. od parkingu obok mostku betonowego nad Gostynią przy ul. Nad Jeziorem).   Link do map Google

Komisja sędziowska:
Tomasz Kowalczyk – sędzia główny

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem konkursu „Okręgowe Zawody Wędkarskie”
Limity zanęt zgodnie z Uchwałą nr 176/2023 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 13.12.2023 r.

Prawo startu w zawodach mają wszyscy członkowie Okręgu PZW w Katowicach, którzy wniosą opłatą startową. Liczba dopuszczonych do startu uzależniona jest od pojemności łowiska, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo, kontroli kart wędkarskich i opłat za wędkowanie zawodników biorących udział w zawodach.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 5 godzinnej turze, w klasyfikacji indywidualnej.

Opłatę startową w kwocie 80 zł można uiścić w kasie biura ZO PZW w Katowicach, lub poprzez przelew na konto Okręgu:
nr   40 1020 2368 0000 2402 0168 6377

W przypadku wpłaty na konto, w opisie przelewu musi być wpisane tytułem: I Feederowe GPO 2024, imię i nazwisko zawodnika, nr Koła PZW lub nazwa sponsora którego reprezentuje.

Przykładowy opis przelewu: 1 feederowe GPO 2024 Jan Nowak, K-30

UWAGA!!
Wprowadzona zostaje nieobowiązkowa opłata startowa za trenera/opiekuna w kwocie 25 zł obejmująca posiłek po turze zawodów. W przypadku wpłaty na konto, w tytule przelewu należy zaznaczyć obecność trenera/opiekuna (bez podawania danych osobowych).
Przykładowy opis przelewu: 1 feederowe GPO 2024 Jan Nowak+trener, K-30

Zgłoszenie uznaje się za kompletne po zaksięgowaniu wpłaty na koncie z właściwym opisem przelewu.

Przelewy które nie będą miały kompletnego opisu nie będą zaliczane na poczet zawodów i będą zwracane do wpłacającego jednak zostaną pomniejszone o kwotę obsługi bankowej.

Termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2023 r. o godz. 2400

W przypadku wpłaty na konto liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie Okręgu.

Rezygnacja ze startu w zawodach z prawem zwrotu opłaty startowej (w przypadku przelewu pomniejszonej o koszty obsługi bankowej) przysługuje tylko zawodnikom, którzy dokonają osobistej rezygnacji w kasie biura ZO PZW
w Katowicach do 1 kwietnia 2024r.
do godz. 2400 Po tym terminie opłata startowa w całości przechodzi na koszty organizacji zawodów.

Szczegółowy harmonogram zawodów podany zostanie podczas odprawy technicznej.

1 feederowe GPO 2024

14 marca 2024 r.                                       Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach